ÜTOPYA

Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sitemize
üye olabilirsiniz Wink

Join the forum, it's quick and easy

ÜTOPYA

Sadece birkaç dakikanızı ayırarak sitemize
üye olabilirsiniz Wink

ÜTOPYA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÜTOPYA

Ütopik olan Her Şey Burada !

2 posters

Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...

Brownie*
    Brownie*
    Zirvedeki Mod
    Zirvedeki Mod

Rep gücü : 709

Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...  Empty Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...

Mesaj tarafından Brownie* Cuma Eyl. 03, 2010 2:07 am

Arkadaslar ya. İpek bilio olayı da neyse annatayım ben. Uzun ama lüüüüüüüüüüüütfen okuyun.

Simdi benm Kaan diye bi sevgilim var. Bunların da yan komsuları var Duygu die bi kızcaız. Bu kaan bni duygula kıskandırdığı için sinir oluorum tabii kıza. Neyse bi akşam kaanla msn'de konusuoruz. Duygu konustu Kaan'ın msnden kaan içeri gitti. Böle kötü sözler sarfetti.

Sona Kaan geldi Barıstık kaanla. Ben abimin sevgilisile olan fotosunu yolladım(öpüsüolardı). Ya sonuçta 2.5 yıllık sevgilim nolck ki die.

Bugün olaylar baska çıktı. Meğer onları Kaan yazmamıs ben fotoyu kaana yollamamısım.Duygu benle konusmamıs. Hepsini kaan'n ark.ı yapmıs. Ve abimin fotosu kAan'ın ark.nn elinde ! Npıcam ya abim duyarsa örenirse ? Abimin suratına bakamıorum Sad Kaan halledicem dedi ama... Ben yapmadım diomus çocuk. Ama onun yaptığı kesin... Sad
    Seliiiin*!
    Seliiiin*!
    Süper moderetör
    Süper moderetör

Rep gücü : 270

Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...  Empty Geri: Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...

Mesaj tarafından Seliiiin*! Cuma Eyl. 03, 2010 3:13 pm

Eğer Kaan halledicem dediyse halleder , sonucta kücücük çocuk fazla zararı dokunmaz devlet olayı değil ki bu.
    Ama abinin fotografı onunözeli sonucta,niye yolladın ben orasını anlayamadım :S (?)
    Ama olan olmus bir kere , hem abin dert etmez gibime geliyor,sen ve arkadaşların kardeşi yasında cocuklar sonucta,fazla büyütmez abin.(Umarım)
    Sana bol şans dilerim.. :S

Smile
    Brownie*
    Brownie*
    Zirvedeki Mod
    Zirvedeki Mod

Rep gücü : 709

Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...  Empty Geri: Ya ben çok kötü bisey yaptım. İçim içimi yioo...

Mesaj tarafından Brownie* Cuma Eyl. 03, 2010 4:45 pm

Ya saol ama abim kızar gene de :S

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:09 am